Charitativní akce

Nadcházející akce

Připravujeme

7. BENEFIČNÍ FESTIVÁLEK

1.9.2024, Pardubice – Siesta resort Staré Čívice

Rádi bychom Vás pozvali na již 7. ročník Benefičního festiválku, který se bude konat 1.9.2024 od 13h v Siesta resort, Staré Čívice – Pardubice. Můžete se opět těšit na bohatý program. Celý výtěžek z akce půjde na vybrané hendikepované děti. Na 7. Benefičním festiválku vystoupí Marcell, Jakub Děkan a na závěr se můžete těšit na Annu K.

Uplynulé akce

BENEFIČNÍ HOKEJOVÁ SHOW

2.3.2024, Pardubice – enteria aréna

Na Benefiční hokejové  show, která se konala 2.3.2024 od 15:00 v Enteria aréně Pardubice. se vybralo pro Barborku neuvěřitelných  267 670,-Kč.

6. Benefiční festiválek

3.9.2023, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

V neděli 3.9.2023 se v parku Zámečku v Pardubicích- Starých Čívicích konal šestý ročník ryze Benefičního festiválku pořádaného rodinným Nadačním fondem Společná šance.

Akce byla pořádána na podporu dětí – Terezky, Nikolase, Štěpánky, Eričky a Sofinky, které neměli štěstí při vstupu do života. Bohatý program pro děti i dospělé – soutěže pro děti oceněné sladkostmi a slosováním o ceny, jízda na ponících, skákací hrady, tetování, face painting, atd.. Celé odpoledne bylo provázeno hudební produkcí skupin Janek ledecký & band, poté vystoupila skupina Slza a na závěr vystoupil Pavel Callta. Více než 2000 účastníků strávilo za letního počasí velmi příjemné odpoledne a svou aktivní účastí každý pomohl rodinám Terezky, Nikolase, Štěpánky, Eričky a Sofinky. Souhrnný účastnický výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly o zajímavé ceny (Notebook, TV, zapůjčení Land Rover a mnohé další) a aukce sportovních dresů (Podepsaný dres Davida Pastrňáka, podepsaný dres fotbalisty Krejčího, podepsaný dres Lukáše sedláka a podepsaná kombinéza Ester Ledecké) vynesl 250.374 Kč. Tato částka byla navýšena o příspěvek za akci Děti pomáhají dětem (příspěvek NF Společná šance za každého soutěžícího dětského účastníka) a doplněna o přímý příspěvek nadačního fondu. Každá z rodin Terezky, Nikolase a Štěpánky obdržely na akci od zástupců NF Společná šance šek, který společně s částkou se zapečetěných kasiček přinesl každé z rodin více než 102.581 Kč. Dále jsme podpořili další dvě holčičky a to Eričku a Sofinku, které obdržely částku ve výši 87.465Kč.

Jsme velmi rádi, že přibývá lidí, kteří dokáží vnímat své okolí a současně také pomáhat. Všem účastníkům tak patří velké poděkování. . Rodiny využijí finanční prostředky zejména k fyzioterapeutickým pobytům dětí a doprovodu nehrazenými pojišťovnami a k zajištěn předmětů potřebných pro další rozvoj dětí. Zástupci nadačního fondu předali i šek na podporu ZŠ Montessori Pardubice v hodnotě 50.000Kč. Je patrné, že podobná ryze benefiční akce má své místo v našem regionu a věříme, že úspěšná akce bude mít pravidelné a dlouhodobé trvání.

5. Benefiční festiválek

11.9.2022, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

V neděli 11.9.2022 se v parku Zámečku v Pardubicích-Starých Čívicích konal pátý ročník ryze Benefičního festiválku pořádaného rodinným Nadačním fondem Společná šance.

Akce byla pořádána na podporu dětí – Elišky, Deníska, Šarlotky, Terezky a Štěpánky, které neměli štěstí při vstupu do života. Bohatý program pro děti i dospělé – soutěže pro děti oceněné sladkostmi a slosováním o ceny, jízda na ponících, skákací hrady, tetování, face painting, střelba na branku, atd.. Celé odpoledne bylo provázeno hudební produkcí skupin Mixle v Piksle, poté vystoupil Pekař s kapelou a na závěr vystoupil písničkář Pokáč. Více než 2500 účastníků strávilo za letního počasí velmi příjemné odpoledne a svou aktivní účastí každý pomohl rodinám Elišky, Deníska, Šarlotky, Terezky a Štěpánky. Souhrnný účastnický výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly o zajímavé ceny (Notebook, zapůjčení Land Rover, mobilní telefon a mnohé další) a aukce sportovních dresů (Podepsaný dres celým týmem FK Pardubic, podepsaný dres basketbalisty Krejčího a podepsaný dres Tomáše Součka) vynesl 186.160 Kč. Tato částka byla navýšena o příspěvek za akci Děti pomáhají dětem (příspěvek NF Společná šance za každého soutěžícího dětského účastníka) a doplněna o přímý příspěvek nadačního fondu. Každá z rodin Elišky, Deníska, Šarlotky, Terezky a Štěpánky obdržely na akci od zástupců NF Společná šance šek, který společně s částkou se zapečetěných kasiček přinesl každé z rodin více než 119.061 Kč.

Jsme velmi rádi, že přibývá lidí, kteří dokáží vnímat své okolí a současně také pomáhat. Všem účastníkům tak patří velké poděkování. . Rodiny využijí finanční prostředky zejména k fyzioterapeutickým pobytům dětí a doprovodu nehrazenými pojišťovnami a k zajištěn předmětů potřebných pro další rozvoj dětí. Zástupci nadačního fondu předali i šek na podporu ZŠ Montessori Pardubice v hodnotě 50.000Kč. Je patrné, že podobná ryze benefiční akce má své místo v našem regionu a věříme, že úspěšná akce bude mít pravidelné a dlouhodobé trvání.

4. Benefiční festiválek

12.9.2021, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

V neděli 6.9.2021 se v parku Zámečku v Pardubicích-Starých Čívicích konal čtvrtý ročník ryze Benefičního festiválku pořádaného rodinným Nadačním fondem Společná šance.

Akce byla pořádána na podporu dětí – Elišky, Deníska a Šarlotky, které neměli štěstí při vstupu do života. Bohatý program pro děti i dospělé – soutěže pro děti oceněné sladkostmi a slosováním o ceny, jízda na ponících, skákací hrady, tetování, face painting, střelba na branku, atd.. Celé odpoledne bylo provázeno hudební produkcí skupin Kevin, poté vystoupil Michal Hrůza s kapelou a na závěr vystoupila kapela UDG. Více než 2000 účastníků strávilo za letního počasí velmi příjemné odpoledne a svou aktivní účastí každý pomohl rodinám Elišky, Deníska a Šarlotky. Souhrnný účastnický výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly o zajímavé ceny (Notebook, zapůjčení Land Rover, mobilní telefon a mnohé další) a aukce sportovních dresů (Podepsaný dres Jana Koláře celým týmem SK Slavia, podepsaný dres Adama Hložka a další) vynesl 174.754 Kč. Tato částka byla navýšena o příspěvek za akci Děti pomáhají dětem (příspěvek NF Společná šance za každého soutěžícího dětského účastníka) a doplněna o přímý příspěvek nadačního fondu. Každá z rodin Elišky, Deníska a Šarlotky obdržely na akci od zástupců NF Společná šance šek, který společně s částkou se zapečetěných kasiček přinese každé z rodin více než 125.413 Kč.

Jsme velmi rádi, že přibývá lidí, kteří dokáží vnímat své okolí a současně také pomáhat. Všem účastníkům tak patří velké poděkování. . Rodiny využijí finanční prostředky zejména k fyzioterapeutickým pobytům dětí a doprovodu nehrazenými pojišťovnami a k zajištěn předmětů potřebných pro další rozvoj dětí. Zástupci nadačního fondu předali i šeky na podporu MŠ Doubek Svítkov a ZŠ Montessori Pardubice každé v hodnotě 50.000Kč. Je patrné, že podobná ryze benefiční akce má své místo v našem regionu a věříme, že úspěšná akce bude mít pravidelné a dlouhodobé trvání.

3. Benefiční festiválek

6.9.2020, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

V neděli 6.9.2021 se v parku Zámečku v Pardubicích-Starých Čívicích konal třetí ročník ryze Benefičního festiválku pořádaného rodinným Nadačním fondem Společná šance.

Akce byla pořádána na podporu dětí – Elišky, Deníska a Šarlotky, které neměli štěstí při vstupu do života. Bohatý program pro děti i dospělé – soutěže pro děti oceněné sladkostmi a slosováním o ceny, jízda na ponících, skákací hrady, tetování, face painting, hod pneumatikou, footgolf atd.. Celé odpoledne bylo provázeno hudební produkcí dětské skupiny Mixle v Piksle, poté Jakubem Děkanem a na závěr populárním Xindlem X. Více než 2000 účastníků strávilo za letního počasí velmi příjemné odpoledne a svou aktivní účastí každý pomohl rodinám Elišky, Deníska a Šarlotky. Souhrnný účastnický výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly o zajímavé ceny (Notebook, zapůjčení Land Rover, mobilní telefon a mnohé další) a aukce sportovních dresů (Podepsaný dres Tomáše Satoranského, podepsaný dres Milana Škody a další) vynesl 161.000 Kč. Tato částka byla navýšena o příspěvek za akci Děti pomáhají dětem (příspěvek NF Společná šance za každého soutěžícího dětského účastníka) a doplněna o přímý příspěvek nadačního fondu. Každá z rodin Elišky, Deníska a Šarlotky obdržely na akci od zástupců NF Společná šance šek, který společně s částkou se zapečetěných kasiček přinese každé z rodin více než 90.000 Kč.

Jsme velmi rádi, že přibývá lidí, kteří dokáží vnímat své okolí a současně také pomáhat. Všem účastníkům tak patří velké poděkování. . Rodiny využijí finanční prostředky zejména k fyzioterapeutickým pobytům dětí a doprovodu nehrazenými pojišťovnami a k zajištěn předmětů potřebných pro další rozvoj dětí. Zástupci nadačního fondu předali i šeky na podporu MŠ Doubek Svítkov a ZŠ Montessori Pardubice. Je patrné, že podobná ryze benefiční akce má své místo v našem regionu a věříme, že úspěšná akce bude mít pravidelné a dlouhodobé trvání.

Vánoční trhy

20 – 21. 12. 2019, Chrudim

Ve dnech 20 a 21.12.2019 se konaly Vánoční trhy na Resselově náměstí v Chrudimi, kde jsme prodávali domácí punč a také domácí výrobky. Všechen výnos z této akce putuje na Elišku, Deníska a Šarlotku. Celková vybraná částka přesahuje 5 000 Kč.

Děkujeme za podporu!

2. Benefiční festiválek

15. 9. 2019, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

V neděli 15.9.2019 se v parku Zámečku v Pardubicích-Starých Čívicích konal druhý ročník ryze Benefičního festiválku pořádaného rodinným Nadačním fondem Společná šance.

Akce byla pořádána na podporu dětí – Elišky, Deníska a Šarlotky, které neměli štěstí při vstupu do života. Bohatý program pro děti i dospělé – klauniáda, soutěže pro děti oceněné sladkostmi a slosováním o ceny, jízda na koni, skákací hrady, tetování, face painting, hod pneumatikou, měření rychlosti tenisového servisu atd. Celé odpoledne bylo provázeno hudební produkcí dětské skupiny Pískomil se vrací, pardubickými Ready Kirken a na závěr populárním písničkářem Pokáčem. Více než 1000 účastníků strávilo za letního počasí velmi příjemné odpoledne a svou aktivní účastí každý pomohl rodinám Elišky, Deníska a Šarlotky. Souhrnný účastnický výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly o zajímavé ceny (Notebook, zapůjčení Jaguar i-Pace, mobilní telefon a mnohé další) a aukce sportovních dresů (čepice podepsané Jaromírem Jágrem, podepsaný dres Tomáše Rosického a další) vynesl 103.000 Kč. Tato částka byla navýšena o příspěvek za akci Děti pomáhají dětem (příspěvek NF Společná šance za každého soutěžícího dětského účastníka) a doplněna o přímý příspěvek nadačního fondu. Každá z rodin Elišky, Deníska a Šarlotky obdržely na akci od zástupců NF Společná šance a Pokáče šek, který společně s částkou se zapečetěných kasiček přinese každé z rodin více než 73.000 Kč.

Jsme velmi rádi, že přibývá lidí, kteří dokáží vnímat své okolí a současně také pomáhat. Všem účastníkům tak patří velké poděkování. . Rodiny využijí finanční prostředky zejména k fyzioterapeutickým pobytům dětí a doprovodu nehrazenými pojišťovnami a k zajištěn předmětů potřebných pro další rozvoj dětí. Zástupci nadačního fondu předali i šeky na podporu MŠ Doubek Svítkov a ZŠ Montessori Pardubice. Je patrné, že podobná ryze benefiční akce má své místo v našem regionu a věříme, že úspěšná akce bude mít pravidelné a dlouhodobé trvání.

1. Benefiční festiválek

16. 9. 2018, Pardubice – Zámeček Staré Čívice

Prvotně se snažíme a rádi pomáháme lidem a spolkům v našem okolí. Pokud se však pomoc podaří skloubit i s možností strávení příjemného odpoledne celé rodiny a skupiny lidí, která přemýšlí stejně jde o dvojitou radost. Právě proto jsme uspořádali 1. ročník Benefičního festiválku, kde si mohli děti vyzkoušet mnoho aktivit a dovednostních úkolů, zahrát tenis, basketbal v nafukovacím hřišti, projet na koni, pobavit na skákacích hradech, nechat malířku kreativně nakreslit něco na jejich obličej a mnoho dalšího. Za splnění úkolů a předání kartičky obdrželi zaslouženou odměnu a ještě již v tomto útlém věku přispěli prostřednictvím NF Společná šance 100Kč na podporu Deníska a Šarlotky. Děkujeme moc děti. 😊

Rodiče mohli také zasoutěžit v rychlosti tenisového servisu a hodu břemenem. Pro podporu projektů proběhla i dražba sportovních relikvií (podepsaný dres HC Dynamo, basketbalový míč podepsaný BK Pardubice, podepsaný dres celým týmem AC Sparta Praha) a tombola o mnoho zajímavých cen (Notebook Dell, víkendový pobyt v Siesta resortu,…..).

Celý program nádherně uváděla Petra Beránková (známá dříve z televizních obrazovek pod dívčím jménem Polanská, díky) a doprovodily ji svými songy i velmi úspěšné regionální hudební skupiny Mixle v Piksle (díky Márdi 😊, tvoje uskupení bylo první v mozaice), Sabrage a akustické duo Radek s Mirkem (tvorba Ready Kirken).

Největší poděkování vám všem více než 800 lidem, kteří jste se přišli pobavit a přispět na dobrou věc. Díky vám měla akce hned napoprvé parádní atmosféru a současně se podařilo vybrat více než 50tisíc Kč do zapečetěných kasiček. Společně s tombolou a dražbou šly všechny vybrané prostředky rodině Deníska a Šarlotky. Ještě jednou i za děti a jejich rodiny VELKÉ DÍKY.

Zvláštní a velké poděkování patří celé RODINĚ. A také Gábině Čebišové a její společnosti Czech Marketing, bez které by to tak pěkně neklaplo 😊.

Samozřejmě poděkování i přátelům a správným lidem, kteří v prvním ročníku svým dílem pomohli namátkou Vlastu a Romanu Metteovým (díky za pěkný prostor zahrad Zámečku a přístup), Slávku Radvanovi, Ondru Kociánovi, Honzu Duspěvovi, a mnoha dalším.

Věříme, že se vám líbilo a přijdete příští rok znovu.