Davídek

Davídek se od útlého věku potýká se závažnými zdravotními komplikacemi, ve všech činnostech potřebuje dopomoc druhé osoby.

Příběh Davídka pohledem maminky Olivie

Davídek se narodil jako zdravé miminko. Bez patrné příčiny u něj došlo v šestém týdnu života ve spánku k zástavě oběhu,dechu a krvácení do plic. Naštěstí jsme měli monitor dechu který nás zalarmoval. Ihned jsme začali oživovat masáží srdce, po příjezdu rychlé byl převezen do fakultní nemocnice v Hradci Králové na JIP. Pro záchranu syna lékaři udělali maximum. Syn byl pak pár dní udržován v umělém spánku.Diagnóza pak zněla : SIDS – sindrom náhlého úmrtí kojence , s úspěšnou resuscitací. Jaké bude mít Davídek následky nebyl nikdo schopen říct. Po Davídkovým prvním roce byla určená DMO-spastická kvadruparéza, s levostranou převahou.

Od útlého věku se potýká se závažnými zdravotními komplikacemi, ve všech činnostech potřebuje dopomoc druhé osoby. Davídek ve svých 6 letech začíná díky intenzivním rehabilitacím chodit , sám se ale ještě nenaji, má epilepsii a špatně mluví. David je krásný veselý kluk se smyslem pro humor který má rád kolem sebe společnost.

Dary

2021 – finanční příspěvek v hodnotě 10 000 Kč
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.